Çetinler Mekanik; kaliteli hizmeti, müşteri memnuniyetini ve zamanında iş teslimini ilke edinerek faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana müşterilerine, mühendisliğin temel amacı olan ”maliyeti azalt, verimi arttır” hedefini ön planda tutarak yenilikçi ve pratik çözümler sunmaya devam etmektedir.

Çetinler Mekanik olarak, imzamızı attığımız her işin arkasında durmayı, müşteri odaklı çalışmayı amaç edinmekteyiz. Müşterilerimizin problemlerini, çeşitli mühendislik çalışmalarımızla kalıcı ve kesin çözümler sunarak çözmenin gururunu her daim yaşamaktayız.

Firmamız, tecrübeli ve uzman kadrosuyla İklimlendirme & Havalandırma sektöründe imalat, montaj ve proje taahhüt konularında hizmet vermektedir. Fabrikamızda bulunan üretim parkurunda tam otomatik sistemli makinalarla hızlı ve kaliteli imalatlar gerçekleştirmekteyiz.

Ayrıca fabrikamızda, CNC Plazma Kesim Makinası üretimi yapılmaktadır. Kaliteyi ve ekonomik fiyat politikasını amaç edinerek satışa sunmaktayız.

Bunun yanında Türkiye’nin tüm illerine ücretsiz keşif, projelendirme ve 7/24 Teknik Servis hizmeti vermeye devam etmekteyiz.